Ofertę CelluCur kierujemy do osób młodych i nie tylko, z problemami trądzikowymi, rozszerzonymi i zatkanymi porami oraz przesuszoną skórą. Preparaty w połączeniu z mikrodermabrazją dają efekt widoczny tuż po zabiegu, a uzupełnione pielęgnacją domową tworzą ochronę dla skóry i utrwalają zabieg. Dla uzyskania skuteczniejszych efektów proponujemy serię zabiegów, a dla utrwalenia regularne przypominanie.

AHA

Zabieg dla cery mieszanej i tłustej, mocno zanieczyszczonej.

Ważnym elementem zabiegu jest oczyszczenie cery, w tym celu posłuży nam pianka oczyszczająco-nawilżająca do demakijażu. Następnie przemywamy skórę tonikiem z kwasem salicylowym, pantenolem i alantoiną. Preparat ten jest doskonały do pielęgnacji skóry w domu przy problemach z trądzikiem, bliznach i przebarwieniach. Na oczyszczoną skórę rozprowadzamy żel z kwasem o stężeniu 10% Ph 3,5, który złuszcza martwe komórki naskórka. Na zakończenie zabiegu rozprowadzamy preparat łagodzący podrażnienia z pantenolem, alantoiną oraz dobieramy odpowiedni krem do rodzaju cery z filtrem ochronnym.

Czas zabiegu wynosi około 45 minut.

AHA + Mikrodermabrazja

Problemy z trądzikiem są powszechną dolegliwością skóry, z którą walczy wiele młodych ludzi. Częstym powodem tego problemu jest przerost warstwy rogowej naskórka, który blokuje pory i nie pozwala na uwolnienie sebum z gruczołów. Rozszerzone pory, wzmożona produkcja sebum są częstą przyczyną trądziku. Aby zwalczyć trądzik i zapomnieć o problemie raz na zawsze, oferujemy zabieg otwierający pory, redukujący warstwę rogową naskórka i uwalniający gruczoły łojowe.

Pierwszym etapem jest oczyszczenie skóry, do tego posłuży nam pianka oczyszczająco-nawilżająca. Następnie przemywamy skórę tonikiem z kwasem salicylowym, pantenolem i alantoiną. Preparat ten jest doskonały do pielęgnacji skóry w domu przy problemach z trądzikiem, bliznach i przebarwieniach. Wykonujemy mikrodermabrazję za pomocą urządzenia Reviderm Skin Peeler. Na oczyszczoną skórę rozprowadzamy preparat zawierający kwasy AHA i wykonujemy masaż. Skóra jest odświeżona, pory otwarte, dlatego z łatwością możemy mechanicznie oczyścić skórę z ewentualnych zaskórników. Dezynfekujemy skórę płynem antybakteryjnym i rozprowadzamy maskę zawierającą m.in. kwas glikolowy. Na zakończenie zabiegu rozprowadzamy krem ochronny z filtrem.

Czas zabiegu wynosi około 110 minut.

Seborrhoe Oleosa

Zabieg dla osób z cerą tłustą i odpowiednio nawilżoną. Wodna formuła „detox oleosa cotrol” likwiduje bakterie powodujące tworzenie trądziku. Stany zapalne zostają zlikwidowane, a produkcja sebum zredukowana.

Pierwszym etapem jest oczyszczenie skóry, do tego posłuży nam pianka oczyszczająco-nawilżająca. Następnie przemywamy skórę tonikiem z kwasem salicylowym, pantenolem i alantoiną. Preparat ten jest doskonały do pielęgnacji skóry w domu przy problemach z trądzikiem, bliznach i przebarwieniach. Na oczyszczoną skórę rozprowadzamy żel z  kwasem o stężeniu 10% Ph 3,5, który złuszcza martwe komórki naskórka. Skóra jest odświeżona, pory otwarte dlatego możemy mechanicznie oczyścić skórę z ewentualnych zaskórników. Dezynfekujemy skórę płynem antybakteryjnym i rozprowadzamy ampułkę regenerującą i naprawczą. Następnie sporządzamy maskę, która działa przeciwzapalne i antybakteryjne. Na zakończenie zabiegu rozprowadzamy krem z filtrem ochronnym.

Czas zabiegu wynosi około 120 minut.

Seborrhoe Sicca

Często problemem naszej skóry jest trądzik. Ale jak to możliwe, skoro skóra jest odwodniona, przesuszona, bez blasku. W takim przypadku mamy do czynienia z łojotokiem suchym. Cera jest szara, wrażliwa i występują zanieczyszczenia. Efektem zabiegu będzie odżywienie skóry, uwolnienie zatkanych porów i przywrócenie odpowiedniego stopnia nawilżenia skóry.

Wykonujemy peeling enzymatyczny, dzięki czemu z łatwością usuwamy warstwę rogową. Wykonujemy mikrodermabrazję za pomocą urządzenia Reviderm Skin Peeler, skóra staje się odświeżona, pory otwarte, dlatego z łatwością możemy mechanicznie oczyścić skórę z ewentualnych zaskórników. Dezynfekujemy skórę płynem antybakteryjnym. Następnie sporządzamy maskę, która działa przeciwzapalne i antybakteryjne. Na zakończenie zabiegu rozprowadzamy krem, który chroni przed  czynnikami zewnętrznymi, tj. wiatrem, mrozem. Krem ten posiada również naturalny filtr UV, który chroni przed promieniowaniem.

Czas zabiegu wynosi około 120 minut.