Dla Panny Młodej

 Pakiet Ślubny dla Panny Młodej (4-6 tygodni przed)

 Ta propozycja jest idealna dla Pań, które pragną w wymarzonej sukni ślubnej wyglądać wyjątkowo eksponując swoje piękne ciało. Pakiet przewiduje udział w 10 treningach w nowoczesnych kapsułach Body Space. Przy działaniu podciśnienia i podczerwieni jesteśmy w stanie spalić dużo więcej kalorii (w porównaniu do treningu na zwykłych urządzeniach) czego efektem będzie szybka i kontrolowana utrata wagi oraz powrót do wymarzonej sylwetki. Treningi w połączeniu z zabiegami Endermologii pozwolą wymodelować ciało, stymulować proces spalania tkanki tłuszczowej i redukcji cellulitu oraz ujędrnić wiotką skórę. Pracując nad idealnym ciałem nie zapomnijmy o pielęgnacji twarzy.

Chcąc uzyskać spektakularne efekty w dniu ślubu zachęcamy do skorzystania z zabiegów mikrodermabrazji Reviderm oraz Ultradźwięków Dr Kleanthous’a. Złuszczenie naskórka jest niezbędnym elementem zabiegu. Pozwala uwolnić skórę od zanieczyszczeń, odświeżyć i przywrócić jej dawny blask. Ultradźwięki wprowadzą do skóry właściwej substancje aktywne, dzięki czemu dostarczymy komórkom odpowiednich składników odżywczych, nawilżających oraz rewitalizujących. Nasza skóra stanie się rozświetlona, wygładzona, a w dniu ślubu będzie zachwycać wszystkich gości.

 – karnet Body Space (10 wejść)

– endermologia (10 masaży)

– 2 zabiegi na twarz dobrane do potrzeb skóry

 Cena:  1100 zł zamiast 1590 zł

 Pakiet Ślubny dla Panny Młodej (1 tydzień przed)

 Do ślubu został tylko tydzień? Myślisz, że już za późno na pielęgnację Twojej skóry? Dzięki intensywnej pielęgnacji twarzy podczas zabiegu Kozie Mleko & Lychee jesteśmy w stanie wydobyć blask i świeżość Twojej skóry. W dniu ślubu będziesz błyszczeć i przykuwać uwagę nie tylko Pana Młodego, ale również wszystkich gości.

Równie ważne przed ślubem jest skupienie uwagi na swoim ciele i podarowanie sobie odrobinę relaksu podczas masażu całego ciała. Terapia na bazie koziego mleka i lychee odpręży zmęczone ciało, przywróci gładkość oraz silnie nawilży naskórek.

Staranny manicure i pedicure są niebywale ważne w dniu ślubu. To głównie na dłoniach wszyscy będą skupiać swoją uwagę. Pozwól, aby nowo nałożoną obrączkę zdobiły piękne i zadbane dłonie. Natomiast wypielęgnowane stopy pozwolą przetańczyć Ci całą noc ze swoim ukochanym w ramionach.

 1. Wybrany Manicure:

– manicure odżywczy SPA
– Fibra Gel
– Żelowanie paznokci

2. Pedicure klasyczny z malowaniem

3 . Zabieg na ciało o dowolnie wybranej nucie zapachowej

4. Zabieg na twarz

5. Henna brwi z regulacją

Cena: 400 zł zamiast 625 zł