Makijaż permanentny

Makijaż permanentny, mikropigmentacja, makijaż stały, to tylko niektóre pozycje z bogatej oferty naszego salonu kosmetycznego w Opolu. Prezentowane przez nas zabiegi stanowią najszybciej się rozwijającą gałąź kosmetyki w ostatnich latach. Techniki wprowadzania pigmentu w skórę narodziły się w czasach starożytnych Chin. Choć wprowadzenie barwnika w skórę nie zmieniło się, to współczesny zabieg wygląda zupełnie inaczej.

Pracując na nowoczesnym urządzeniu, sterowanym mikroprocesorem, mam możliwość precyzyjnego i efektownego wprowadzania barwnika na jednakową głębokość. System wymiennych, jednorazowych modułów (igły z pojemniczkiem na barwnik) daje gwarancję bezpieczeństwa, a co za tym idzie sterylność i najwyższą jakość usługi Przy maksymalnym zachowaniu higieny, używając wszelkich możliwych jednorazowych rozwiązań, zarówno ja jak i Klient poddający się zabiegowi może się czuć bezpiecznie. Barwniki jakich używamy to paleta wysokiej jakości medycznych pigmentów certyfikowanych najwyższymi europejskimi standardami.

Dzięki koncepcji płytszego, niż w przypadku tatuażu, wprowadzania pigmentu uzyskany efekt utrzymuje się od 2 do 5 lat. Wraz z upływem czasu na skutek naturalnego procesu złuszczania naskórka makijaż ulega stopniowemu rozjaśnieniu.

Dzięki koncepcji płytszego niż w przypadku tatuażu wprowadzania pigmentu uzyskany efekt utrzymuje się od 2 do 5lat. Wraz z upływem czasu na skutek naturalnego procesu złuszczania naskórka makijaż ulega stopniowemu rozjaśnieniu.

Makijażem permanentnym możesz:

  • podkreślić kontur ust,
  • nieznacznie zmienić ich kolor,
  • delikatnie je powiększyć,
  • podkreślić, skorygować zarys brwi,
  • zrobić kreski na powiekach górnych,
  • optycznie zagęścić rzęsy,
  • podkreślić oczy kreską dolną

Długotrwałość intensywności barwnika zależy od wielu czynników, między innymi od rodzaju skory, ekspozycji na słońce oraz indywidualnych predyspozycji.

Każdy zabieg poprzedzony jest wywiadem w celu wykluczenia przeciwwskazań, wysłuchania oczekiwań klienta, oraz przedstawienia moich propozycji oraz efektów jakie możemy osiągnąć. Szczególną uwagę zwracamy na omówienie pielęgnacji oraz sposobu postępowania po zabiegu, ponieważ od tego zależy efekt końcowy.

Przed przystąpieniem do zabiegu oraz w jego trakcie pigmentowana okolica jest, tak aby maksymalnie stłumić ewentualne nieprzyjemne odczucia. Bezpośrednio po zabiegu obraz makijażu zazwyczaj jest intensywnej barwy, a skóra w miejscu wykonania mikropigmentacji pozostaje lekko popuchnięta, jednak obrzmienie zniknie po 24 godzinach W ciągu kilku dni zewnętrzna warstwa barwnika samoistnie złuszczy się, pozostawiając naturalny wygląd. Po upływie pierwszego tygodnia od zabiegu intensywność barwy zmniejsza się o 50% w przypadku ust i 30%-40% przy brwiach – jest to efekt naturalny i pożądany.

Wykonanie makijażu permanentnego wymaga maksymalnej precyzji i dokładności. Z tego też względu może trwać od 1 do 3 godzin, w zależności od miejsca pigmentowania skóry i rodzaju makijażu jaki klient chce uzyskać. Po upływie 4 tygodni, czyli czasu fizjologicznej odbudowy skóry należy powrócić do gabinetu na wizytę kontrolną, której koszt wliczony jest w cenę zabiegu. Wymagana korekta jest rzeczą naturalną i niezbędną do osiągnięcia długotrwałego efektu.

Zapraszamy do naszego opolskiego salonu kosmetycznego!

Makijaż permanentny Purebeau
Usługa Cena Czas wykonania
Makijaż permanentny Purebeau 800 zł
Brwi – włos po włosie 750 zł
Oczy – kreska góra 350 zł
Oczy – kreska dół 350 zł
Oczy – kreska góra i dół 600 zł
Usta – kontur 500 zł
Usta – cieniowanie 700 zł
Usta – wypełnienie 900 zł
Makijaż brwi i oczu: 5% rabatu
Makijaż brwi, oczu i ust: 10% rabatu