Opinie klientów

528176_173089552833496_82128085_n
Milena

Zabiegi wykonywane przez Panią Martę dają spektakularne efekty – moja skóra jest gładka, miękka i rozświetlona. Jak najbardziej polecam wszystkim z problemami skórnymi – od trądziku, poprzez skórę naczynkową, kończąc na zmarszczkach. Gwarantuję fachową opiekę 🙂

Maria

Właściwa osoba, na właściwym miejscy. Masaż bardzo przyjemny i dokładny. Korzystałam już wcześniej w innym miejscu, ale w Symfonii oprócz profesjonalnej obsługi i przyjemnej atmosfery jest doskonała jakość usługi.

Ewa

Bardzo jestem zadowolona z wykonanego zabiegu, mimo strachu przed nieznanym, pani która wykonywała mikrodermabrazje wyjaśniła na czym to polega. Polecam wszystkim paniom, efekt znakomity ?

Wiesława

Bardzo dziękuję za chwilę relaksu,miałam wykonywany zabieg mezoterapii igłowej twarzy- pomimo, ze zabieg jest odrobinę bolesny to była czysta przyjemność.Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Informacje o zabiegach wyczerpujące. Widać dbałość o higienę nie tylko gabinetu, ale także podczas wykonywania zabiegów! Z pewnością nie zrezygnuję z wizyt, pełny relaks! Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!