O nas

Nasz salon kosmetyczny na opolskim rynku działa od 2010 roku. Chcąc sprostać wymaganiom naszych Klientów, postanowiliśmy poszerzyć ofertę i w 2013 roku przenieśliśmy się do nowego, luksusowego lokalu w Opolu przy ulicy Lelewela 2. Studio kosmetyczne zostało połączone z relaksującymi zabiegami SPA, masażami. Ponad to oferujemy spersonalizowane programy odchudzające połączone z konsultacją dietetyka i budowaniem indywidualnych programów ćwiczeniowych.

o-nas-symfonia-piekna„Symfonia Piękna” jest miejscem, w którym nie tylko odkrywamy piękno ciała człowieka, ale dbamy również o to, by w naturalny sposób utrzymać idealny wygląd! Chcemy, aby każdy z naszych Klientów poczuł się zrelaksowany, odprężony i maksymalnie wypoczęty.

Nasze studio kosmetyczne w Opolu wyróżnia profesjonalizm, wykwalifikowany personel oraz miła atmosfera. Współpracujemy z najlepszymi firmami na rynku oraz działamy na najnowocześniejszych urządzeniach kosmetycznych. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Dzięki szerokiej ofercie zabiegowej jesteśmy w stanie zaspokoić każdą potrzebę, nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Nasze certyfikaty