Nowa Ja

Od zawsze lubiłam pomagać innym. W mojej pracy, dzięki temu, spełniam się w 100%. Zdarzają się klienci, którzy przychodzą się odprężyć i zrelaksować. Jednak przeważająca większość klientów zgłasza się z konkretnym problemem. Każda osoba oznacza nowe wyzwanie, ale również doświadczenie. Często po pracy, wieczorem, myślę o poszczególnych przypadkach. Nie jestem typem osoby odcinającej się od pracy. Problem każdego klienta mocno przeżywam i staram się pomóc jak tylko potrafię.

Mam wrażenie, że ich problemy to moje problemy. W związku z tymi ludzkimi zmaganiami powstał pomysł, a potem projekt metamorfozy – NOWA JA.

Dzięki współpracy Instytutu Urody Symfonii Piękna oraz Ambasadorki Instytutu Ewy Kondzieli rozpoczęłyśmy walkę o to, aby inne Panie poczuły się kobieco. Spośród kilkudziesięciu zgłoszeń wybrałyśmy dziesięć kobiet, z którymi będziemy współpracować przez kolejne 3 miesiące. Wybór był niesłychanie trudny. Podczas przesłuchań popłynęło kilka litrów łez, kilkadziesiąt wydmuchanych chusteczek i zakwasy na twarzy od uśmiechu. Było czasem smutno, ale również wesoło. To niesamowite jak Kobiety otwierały się przed nami, patrzyły na nas jak na ostatnią deskę ratunku. A my mogłyśmy wybrać tylko dziesięć Pań. Czułyśmy ogromną presję.

Każdy z nas, w postaci Uczestniczek może odnaleźć troszkę siebie. Żyjemy w czasach pędu, chorujemy na ciągły brak czasu, omamiły nas środki masowego przekazu, oddajemy się całym sercem naszym rodzinom. A gdzie, wśród tego wszystkiego, znajdujemy czas dla siebie? Kiedy ostatnio pomyślałam o tym co JA potrzebuję? Kiedy ostatni raz Ja się zrelaksowałam? Kiedy ostatni raz JA byłam u kosmetyczki? Kiedy ostatni raz JA kupiłam sobie prezent? Podejrzewam, że w myślach śmiejesz się do siebie. Taka jest prawda, zapominamy o sobie i brniemy w kompleksy, zatracamy się w sobie. Czas to zmienić. Metamorfoza ma zmobilizować nie tylko Uczestniczki, ale każdego z nas z osobna. Bo jak nie teraz to kiedy?

Poprzez projekt chcemy pokazać od czego należy zacząć, jakie nawyki należy wdrożyć, aby rozpocząć przemianę, a przede wszystkim chcemy pokazać, że każdy z nas ma jakiś problem. Nawet ta najładniejsza, najszczuplejsza i najatrakcyjniejsza!

Pomysł na zorganizowanie metamorfozy przyciągnął uwagę wielu partnerów. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w naszym województwie. Każdy z nas pragnie pomóc dziewczynom, aby odzyskały pewność siebie i odkryły w sobie prawdziwą kobietę.

W grupie siła

Dziewczyny się nawzajem mobilizują. Nawiązały szybko kontakt, chętnie wymieniają się doświadczeniami. Jestem miło zaskoczona, że nie ma wśród nich żadnej rywalizacji, a wręcz przeciwnie – współdziałają, bo ma to być ich wspólny sukces.

Mają do dyspozycji naszych specjalistów, uczestniczą w licznych eventach organizowanych przez nas, a tworzonych przez partnerów. Dużo się dzieje.

Instytut Urody Symfonii Piękna

Jako organizator projektu udostępniamy Uczestniczkom nasz Instytut. Organizujemy spotkania w Sali konferencyjnej, przeprowadzamy całe serie zabiegów, udostępniamy urządzenia Body Space. Służymy fachową opieką i doradztwem z zakresu kosmetologii i medycyny. Wspólnie pracujemy na sukces, który będzie można podziwiać już za kilka tygodni.

Koniec czy początek?

Czeka na nas wielki finał, mnóstwo atrakcji, a to wszystko wśród grona najbliższych osób. Pośród fleszy i kamer, każda z Pań zaprezentuje się w pełnej okazałości. Finał nie oznacza jednak końca przemiany. To dopiero początek drogi do celu. Dziewczyny uczą się rytmu dnia, nawyków, organizowania sobie czasu. Po finale metamorfozy będzie czas na wdrożenie tego w życiu codziennym.

Zachęcam do śledzenia poczynań naszych dziewczyn. Niedługo będziemy świadkami przemiany dziesięciu kaczątek, w piękne i dojrzałe łabędzie.

Marta Kuryło, właściciel Instytutu Urody Symfonii Piękna, doradca kosmetyczny.

Leave a comment