Nasz zespół

Nasz zespół jest wyjątkowy. Tworzą go ludzie z pasją, zaangażowaniem i miłością do tego co robią. Instytut jest miejscem pełnym rodzinnej atmosfery i przyjaźni. Nasze relacje pozytywnie wpływają na obsługę oraz kontakt z klientami. Uzupełniamy się i staramy się pomagać sobie nawzajem. Naszą wiedzę chętnie dzielimy z klientami. Poprzez liczne szkolenia i konferencje stale podnosimy swoje umiejętności, aby doskonale wykonywać swoją pracę i nieść pomoc innym.

Marta Kuryło – współwłaścicielka Instytutu, doradca kosmetyczny oraz medyczny, spec. w zakresie laseroterapii, mezoterapii igłowej, wizażystka, instruktor.

Ukończyła Uniwersytet Opolski na kierunku pedagogika, jednak całe życie poświęciła edukacji w zakresie kosmetologii. W zawodzie pracuje od 10 lat. Swoje doświadczenie w zakresie dermatologicznego podejścia do problemów skórnych zdobyła na licznych kursach, szkoleniach oraz kongresach kosmetycznych. Jej pasją jest praca z klientem oraz walka z niedoskonałościami skóry. Klienci doceniają jej profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywaniu wszystkich procedur zabiegowych. Działa zawsze kompleksowo. Swoim doświadczeniem zawodowym dzieli się z uczennicami, które kontynuują pracę w zawodzie kosmetyczki.

Danuta Łacińska – współwłaścicielka Instytutu, manager, specj. ds odchudzania, spec. w zakresie laseroterapii

Wiedzę zdobyła podczas studiów wyższych na kierunku Komunikacja społeczna, marketing i zarządzanie. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Jest otwarta, kontaktowa, odważna. Szybko nawiązuje relacje z klientami. Chętnie słucha i rozmawia. Ukończyła wiele kursów, m.in. Endermologii, laseroterapii, Body Space, które wykorzystuje w swojej pracy. W naszym Instytucie dopinguje wszystkim klientom w walce z niedoskonałościami. Swoją matczyną opieką obdarza cały nasz zespół.

Aleksandra Łacińska – wizażystka, opiekun klienta

Swoją pasję połączyła z pracą. Ukończyła wiele prestiżowych kursów oraz warsztatów. Pracowała już przy programach telewizyjnych, serialach oraz koncertach. W naszym Instytucie wykonuje starannie każdy typ makijażu. Chętnie słucha sugestii klientów i wykorzystuje je w swojej pracy. Jej dzieła są zawsze dokładne i estetyczne. Makijażem odmieniła już niejedną twarz. Jest duszą artystyczną. Wolne chwile poświęca na naukę śpiewu.

lek. med. Klaudia Zwiorek-Czech – spec. w zakresie medycyny estetycznej oraz dermatochirurgii.

Dr Klaudia, specjalista chirurgii ogólnej z drugim stopniem specjalizacji. W 1995 roku ukończyła Śląską Akademię Medyczną. Odbyła staż kliniczny na oddziale chirurgii ogólnej szpitala w Gliwicach i w Pyskowicach. Od kilkunastu lat przyjmuje w poradni chirurgicznej, w specjalistycznym gabinecie USG oraz klinice leczenia owrzodzeń i żylaków kończyn dolnych w Tarnowskich Górach. Odbyła praktyki zawodowe w Johana Etiene Krankenhaus w Neuss w Niemczech i w Wielkiej Brytanii. Ukończyła kurs z zakresu chirurgii plastycznej oraz leczenia oparzeń. Bierze udział w licznych programach badawczo -epidemiologicznych. Jest członkiem PTCH oraz PTU (Polskie Towarzystwo Chirurgiczne oraz Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne). Umiejętności w zakresie zabiegów medycyny estetycznej nabywała u najlepszych lekarzy w Polsce i Wielkiej Brytanii. Doskonałe opanowanie, zdolności manualne i ogromne doświadczenie w pracy z ludzkim ciałem pozwala jej z chirurgiczną precyzją poprawiać mankamenty urody.

Paulina Słabosz - Recepcjonistka, doradca klienta, spec. w obsłudze BODY SPACE - Serce Instytutu

Paulina to osoba, która jako pierwsza pokieruje Państwa w naszym Instytucie. Swoim optymizmem zaraża wszystkich wokół siebie. Chętnie pomaga w wyborze zabiegów, dzieli się swoją wiedzą. Swój wolny czas poświęca na zdobycie nowych informacji, aby  służyć radą wszystkim klientom. Jest sercem Symfonii, dzięki niej każdy klient czuje się u nas jak w domu.

Marta Wielicka - stylistka rzęs, stylistka paznokci, spec. w zabiegach Endermologii

Toggle content goes here, click edit button to change this text.

Małgorzata Hodór - Kosmetolog, doradca kosmetyczny, masażystka, opiekun klienta

Małgosia jest licencjonowanym kosmetologiem, studia l stopnia ukończyła z wyróżnieniem. Zadowolenie klientów jest dla niej największą motywacją, dlatego też na bieżąco śledzi nowości z zakresu kosmetologii. Jest bardzo empatyczna i oddana swojej pracy, uwielbia pomagać innym osiągając przy tym nieprzeciętne efekty! Pasjonatka kosmetologii pielęgnacyjnej, leczniczej i upiększającej oraz wszystkiego co jest związane z branżą beauty! Innymi słowy jest to kosmetolog z pasją!

Eliza Laszkiewicz - kosmetolog, spec. w zabiegach IPL, wizażystka, opiekun klienta

Ukończyła studia licencjackie na kierunku kosmetologia w PMWSZ w Opolu oraz roczną szkołę makijażu Pro academy school of make up we Wrocławiu, gdzie uzyskała tytuł wizażysty. Nieustannie rozwija się zawodowo poprzez udział w licznych szkoleniach, kursach oraz targach branżowych. Od 2016 roku z ogromną pasją wykonuję zawód kosmetologa. Starannie dobiera zabiegi do potrzeb klienta by skutecznie i szybko pożegnał się ze swoimi kompleksami. Jej cel to sprawić, aby osoba oddająca się w jej ręce poczuła się PIĘKNIE!

Justyna Błaszczyk - kosmetolog, stylistka rzęs, opiekun klienta

Justyna jest studentką piątego roku, na kierunku kosmetologia. Jest osobą ambitną, od zawsze interesuje się kosmetologią. Praca sprawia jej wiele radości i satysfakcji, lubi pomagać klientom w walce z niedoskonałościami i sprawiać że czują się lepiej. Stale poszerza swoje umiejętności uczestnicząc w licznych konferencjach oraz szkoleniach.

Grażyna Kasperska–właściciel Salonu fryzjerskiego Visage, stylistka, doradca klienta.

Specjalistka, która w ciągu jednego spotkania jest w stanie zupełnie przetransformować image klienta oraz podkreślić atuty jego urody. Jest osobą która połączyła pasję z wyobraźnię i artyzmem. tradycję z nowoczesnością, klasykę z awangardą, dojrzałość z młodością, dobrą zabawę z profesjonalizmem. Zaczynając swoją zawodową przygodę uczyła się od najlepszych i wciąż udoskonala swoje umiejętności na seminariach fryzjerskich w kraju i za granicą.

Anna Sierpińska–stylistka w Salonie fryzjerskim Visage, doradca klienta.

Jej główną pasją są włosy. Już jako dziecko wiedziała co chce w życiu robić i przez lata konsekwentnie do tego dążyła. Fryzjerstwo to nie tylko jej praca ale i styl życia. Uczęszczając na liczne szkolenia spełnia marzenia klientów, wydobywając z każdego indywidualne piękno. W świetnej atmosferze i przy pysznej kawie zajmie się zmianą fryzury, a efekty takiej przemiany będą zaskakujące w jak najlepszym tego słowa znaczeniu.