Nasz zespół

Nasz zespół jest wyjątkowy. Tworzą go ludzie z pasją, zaangażowaniem i miłością do tego co robią. Instytut jest miejscem pełnym rodzinnej atmosfery i przyjaźni. Nasze relacje pozytywnie wpływają na obsługę oraz kontakt z klientami. Uzupełniamy się i staramy się pomagać sobie nawzajem. Naszą wiedzę chętnie dzielimy z klientami. Poprzez liczne szkolenia i konferencje stale podnosimy swoje umiejętności, aby doskonale wykonywać swoją pracę i nieść pomoc innym.

Marta Kuryło – współwłaścicielka Instytutu, doradca kosmetyczny oraz medyczny, spec. w zakresie laseroterapii, mezoterapii igłowej, wizażystka, instruktor.

Ukończyła Uniwersytet Opolski na kierunku pedagogika, jednak całe życie poświęciła edukacji w zakresie kosmetologii. W zawodzie pracuje od 10 lat. Swoje doświadczenie w zakresie dermatologicznego podejścia do problemów skórnych zdobyła na licznych kursach, szkoleniach oraz kongresach kosmetycznych. Jej pasją jest praca z klientem oraz walka z niedoskonałościami skóry. Klienci doceniają jej profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywaniu wszystkich procedur zabiegowych. Działa zawsze kompleksowo. Swoim doświadczeniem zawodowym dzieli się z uczennicami, które kontynuują pracę w zawodzie kosmetyczki.

Danuta Łacińska – współwłaścicielka Instytutu, manager, specj. ds odchudzania, spec. w zakresie laseroterapii

Wiedzę zdobyła podczas studiów wyższych na kierunku Komunikacja społeczna, marketing i zarządzanie. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Jest otwarta, kontaktowa, odważna. Szybko nawiązuje relacje z klientami. Chętnie słucha i rozmawia. Ukończyła wiele kursów, m.in. Endermologii, laseroterapii, Body Space, które wykorzystuje w swojej pracy. W naszym Instytucie dopinguje wszystkim klientom w walce z niedoskonałościami. Swoją matczyną opieką obdarza cały nasz zespół.

Aleksandra Łacińska – wizażystka, opiekun klienta

Swoją pasję połączyła z pracą. Ukończyła wiele prestiżowych kursów oraz warsztatów. Pracowała już przy programach telewizyjnych, serialach oraz koncertach. W naszym Instytucie wykonuje starannie każdy typ makijażu. Chętnie słucha sugestii klientów i wykorzystuje je w swojej pracy. Jej dzieła są zawsze dokładne i estetyczne. Makijażem odmieniła już niejedną twarz. Jest duszą artystyczną. Wolne chwile poświęca na naukę śpiewu.

lek. med. Klaudia Zwiorek-Czech – spec. w zakresie medycyny estetycznej oraz dermatochirurgii.

Dr Klaudia, specjalista chirurgii ogólnej z drugim stopniem specjalizacji. W 1995 roku ukończyła Śląską Akademię Medyczną. Odbyła staż kliniczny na oddziale chirurgii ogólnej szpitala w Gliwicach i w Pyskowicach. Od kilkunastu lat przyjmuje w poradni chirurgicznej, w specjalistycznym gabinecie USG oraz klinice leczenia owrzodzeń i żylaków kończyn dolnych w Tarnowskich Górach. Odbyła praktyki zawodowe w Johana Etiene Krankenhaus w Neuss w Niemczech i w Wielkiej Brytanii. Ukończyła kurs z zakresu chirurgii plastycznej oraz leczenia oparzeń. Bierze udział w licznych programach badawczo -epidemiologicznych. Jest członkiem PTCH oraz PTU (Polskie Towarzystwo Chirurgiczne oraz Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne). Umiejętności w zakresie zabiegów medycyny estetycznej nabywała u najlepszych lekarzy w Polsce i Wielkiej Brytanii. Doskonałe opanowanie, zdolności manualne i ogromne doświadczenie w pracy z ludzkim ciałem pozwala jej z chirurgiczną precyzją poprawiać mankamenty urody.

Agata Wosiak - Recepcjonistka, doradca klienta, spec. w obsłudze BODY SPACE - Serce Instytutu

Agata to nasz wulkan energii. Swoim optymizmem zaraża wszystkich wokół siebie. Chętnie pomaga w wyborze zabiegów, dzieli się swoją wiedzą. Swój wolny czas poświęca na zdobycie nowych informacji, aby  służyć radą wszystkim klientom. Jest sercem Symfonii, dzięki niej każdy klient czuje się u nas jak w domu.

Marta Wielicka - stylistka rzęs, stylistka paznokci, spec. w zabiegach Endermologii

Toggle content goes here, click edit button to change this text.

Małgorzata Hodór - Kosmetolog, doradca kosmetyczny, masażystka, opiekun klienta

Małgosia jest licencjonowanym kosmetologiem, studia l stopnia ukończyła z wyróżnieniem. Zadowolenie klientów jest dla niej największą motywacją, dlatego też na bieżąco śledzi nowości z zakresu kosmetologii. Jest bardzo empatyczna i oddana swojej pracy, uwielbia pomagać innym osiągając przy tym nieprzeciętne efekty! Pasjonatka kosmetologii pielęgnacyjnej, leczniczej i upiększającej oraz wszystkiego co jest związane z branżą beauty! Innymi słowy jest to kosmetolog z pasją!

Eliza Laszkiewicz - kosmetolog, spec. w zabiegach IPL, wizażystka, opiekun klienta

Ukończyła studia licencjackie na kierunku kosmetologia w PMWSZ w Opolu oraz roczną szkołę makijażu Pro academy school of make up we Wrocławiu, gdzie uzyskała tytuł wizażysty. Nieustannie rozwija się zawodowo poprzez udział w licznych szkoleniach, kursach oraz targach branżowych. Od 2016 roku z ogromną pasją wykonuję zawód kosmetologa. Starannie dobiera zabiegi do potrzeb klienta by skutecznie i szybko pożegnał się ze swoimi kompleksami. Jej cel to sprawić, aby osoba oddająca się w jej ręce poczuła się PIĘKNIE!

Justyna Błaszczyk - kosmetolog, stylistka rzęs, opiekun klienta

Justyna jest studentką piątego roku, na kierunku kosmetologia. Jest osobą ambitną, od zawsze interesuje się kosmetologią. Praca sprawia jej wiele radości i satysfakcji, lubi pomagać klientom w walce z niedoskonałościami i sprawiać że czują się lepiej. Stale poszerza swoje umiejętności uczestnicząc w licznych konferencjach oraz szkoleniach.

Katarzyna Kasperska – doradca kosmetyczny, masażystka, spec. w zabiegach Endermologii, opiekun klienta

Jest bardzo ciepłą, empatyczną i otwartą osobą, przez co klienci bardzo się do niej przywiązują. Swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie się dzieli. Podczas wykonywania masażu czuje się jak ryba w wodzie. Jej dłonie przyniosły ulgę niejednej osobie z bólami kręgosłupa. W swojej karierze zawodowej pokonała nie jeden cellulit. Ukończyła wiele szkoleń z zakresu odnowy biologicznej i kosmetyki. Nadal się uczy poszerzając swoje umiejętności.

Karolina Orzechowska – Dietetyk, Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego

Dietetyka to dla Karoliny coś więcej niż układanie jadłospisów, to jej pasja. Swoją pracą, indywidualnym podejściem oraz pełnym zaangażowaniem stara się nauczyć każdą osobę zasad prawidłowego żywienia. Celem opracowywanych oraz indywidualnie dopasowywanych przez nią diet jest poprawa wyglądu, kondycji oraz redukcja dolegliwości w stopniu pozwalającym na to, by móc na nowo cieszyć się pełnią życia.

Osobiście uwielbia pysznie zjeść, dlatego sama będąc smakoszem, gwarantuje, że nawet przy bardzo restrykcyjnej diecie zalecone przez nią posiłki będą rozkoszą dla podniebienia.

Jej mottem są  słowa Linusa Paulinga, dwukrotnego laureata nagrody Nobla, który mawiał, że: „właściwe odżywianie będzie medycyną jutra”.

Ewa Rozwadowska – Specjalista ds. podologii

Moją pasją są stopy. Ta pasja i chęć pomocy innym, przerodziła się w pracę zawodową. Pracę, która sprawia mi wiele radości i satysfakcji, ale również jest źródłem ciągłych wyzwań. Codziennie spotykam się z różnymi przypadkami, dlatego do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i profesjonalnie.

Posiadam wieloletnie doświadczenie i wiedzę z zakresu podologii, co zawdzięczam pracy w Dolnośląskim Centrum Zdrowej Stopy We Wrocławiu oraz uczestniczeniu w licznych szkoleniach, kongresach i sympozjach podologicznych.

Grażyna Kasperska–właściciel Salonu fryzjerskiego Visage, stylistka, doradca klienta.

Specjalistka, która w ciągu jednego spotkania jest w stanie zupełnie przetransformować image klienta oraz podkreślić atuty jego urody. Jest osobą która połączyła pasję z wyobraźnię i artyzmem. tradycję z nowoczesnością, klasykę z awangardą, dojrzałość z młodością, dobrą zabawę z profesjonalizmem. Zaczynając swoją zawodową przygodę uczyła się od najlepszych i wciąż udoskonala swoje umiejętności na seminariach fryzjerskich w kraju i za granicą.

Anna Sierpińska–stylistka w Salonie fryzjerskim Visage, doradca klienta.

Jej główną pasją są włosy. Już jako dziecko wiedziała co chce w życiu robić i przez lata konsekwentnie do tego dążyła. Fryzjerstwo to nie tylko jej praca ale i styl życia. Uczęszczając na liczne szkolenia spełnia marzenia klientów, wydobywając z każdego indywidualne piękno. W świetnej atmosferze i przy pysznej kawie zajmie się zmianą fryzury, a efekty takiej przemiany będą zaskakujące w jak najlepszym tego słowa znaczeniu.