Makijaż

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty makijaży. Wykwalifikowana wizażystka zajmie się cerą, poprawi niedoskonałości oraz podkreśli Twoje atuty.
 Proponujemy również warsztaty z makijażu pod okiem naszego eksperta, podczas których nauczysz się wykonać makijaż na sobie, używając nie tylko specjalistycznych produktów, ale również tych, które znajdują się w Twojej kosmetyczce.

Makijaż ślubny

Ten make-up musi być wyjątkowy i zniewalający. Dzięki trwałym podkładom utrzyma się nawet do rana. Wymodelowanie twarzy uwydatni wszystkie atuty Twojej urody. Podkreślone oko, brwi i usta dodadzą uroku i blasku. Zagęszczone rzęsy przyciągnął uwagę nie tylko ukochanego, ale wszystkich gości.

Makijaż ślubny próbny

Próba makijażu jest idealnym czasem na to, aby dobrać odpowiednie kolory do całej stylizacji oraz poznać Twoje upodobania i potrzeby. Makijaż wykonujemy na 2 tygodnie przed ślubem.

Makijaż fotograficzny

Makijaż wykonywany do sesji zdjęciowych, koncertów, nagrań telewizyjnych. Dzięki specjalnym podkładom TV Twoja twarz będzie wyglądała promiennie i zdrowo. Precyzyjny make-up będzie wyglądał zjawiskowo w obiektywie.

Makijaż okazjonalny

Podkreślone oko, wymodelowana twarz. Idealny makijaż na wyjątkowe okazje.

Makijaż korekcyjny

Przebarwienia, trądzik, naczyniaki przestają być problemem. Nowoczesne techniki makijażu oraz doskonałe kosmetyki zakryją Twoje kompleksy i pokażą prawdziwe piękno. Makijaż jest bardzo trwały i sprawdza się w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Makijaż podstawowy/dzienny

Delikatny makijaż mineralny, który podkreśli urodę. Produkty mineralne nie obciążą skóry, a dodatkowo będą ją odżywiać.