Kwas hialuronowy

KWAS HIALURONOWY

Obszar zabiegowy:

– dolina łez

– modelowanie policzków

Zabieg polega na wstrzykiwaniu do skóry preparatu kwasu hialuronowego w miejscu, gdzie tworzy się zagłębienie poniżej kości policzkowych. Wstrzyknięcie jest wykonane za pomocą igły, potrzeba kilku nakłuć skóry i linijnego podania preparatu, tak by poszczególne depozyty tworzyły krzyżującą się sieć, która ma odtworzyć rusztowanie policzków i przywrócić im objętość. Podajemy zazwyczaj od 0,5 ml do 1 ml preparatu na każdy policzek, w zależności od wielkości i głębokości zagłębienia. Po zakończeniu iniekcji preparat zawsze musi być przez lekarza odpowiednio ułożony i rozmasowany w skórze.

– usta

Modelowanie i powiększanie ust zalecane jest osobom o zbyt małych ustach, lub chcących skorygować ich wygląd. Zabiegów tych dokonuje się dziś głównie za pomocą preparatów stabilizowanego kwasu hialuronowego. Jest to doskonały środek modelujący i poprawiający nawilżenie czerwieni wargowych. Ma konsystencję żelu, który poprzez iniekcję cienkimi igłami wprowadza się w kontur lub czerwień wargową, zachowując wielką precyzję i spełniając oczekiwania pacjentów co do przyszłego wyglądu ust.

– bruzdy nosowo – wargowe

Zabieg polega na wstrzykiwaniu do skóry preparatu kwasu hialuronowego usieciowanego w miejscu, gdzie tworzy się bruzda nosowo-wargowa. Wstrzyknięcie jest wykonane za pomocą igły, potrzeba kilku nakłuć skóry wzdłuż przebiegu bruzdy. Podajemy zazwyczaj od 0,5 ml do 1,5 ml preparatu na każdą bruzdę nosowo-wargową, w zależności od jej wielkości i głębokości. Po zakończeniu iniekcji preparat zawsze musi być przez lekarza odpowiednio ułożony i rozmasowany w skórze.