Kompres pod oczy

Z płatkami pod oczy Patch Gel Liftant po raz pierwszy spotkałam się pod czas zabiegów w Instytucie Urody Symfonii Piękna w Opolu.

Zacznę jednak od tego, że odkąd pamiętam najbardziej znienawidzonym elementem mojej natury, były wiecznie opuchnięte, podkrążone i zmęczone oczy.

Zmęczone spojrzenie towarzyszyło mi niezależne od tego czy przespałam całą noc, czy tylko jakąś jej część.

Na pewno jednak fakt, że bywałam niewyspana, potęgował efekt podkrążonych oczu. Duża ilość podkładu i korektora, pozwalała mi na częściowe zamaskowanie problemu.

Odkąd jednak urodziłam mojego Synka, nie pomagały ani kremy, ani różnego rodzaju płatki kupowane w drogeriach, ani nawet tony korektoru nakładane pod oko.

Każdego dnia borykałam się z nieprzyjemnymi komentarzami, zarówno od znajomych jak i zupełnie obcych osób, że Synek musi mi dawać w kość- szczególnie nocą.

Postanowiłam zatem skonsultować swój problem z ekspertami w Symfonii Piękna.

Na miejscu okazało się, że jest sposób na moje oczy. Rozwiązaniem były hydrożelowe płatki pod oczy Patch Gel Liftant.

Konieczna była co prawda seria zabiegów, jednak już po pierwszym zastosowaniu płatków, zauważyłam ogromną różnicę.

Cienie były wyraźnie mniejsze, a spojrzenie w końcu wypoczęte 🙂

Wszystko dzięki unikalnemu składowi produktu- ekstraktowi z azjatyckiej rośliny Konjac Mannan, substancji pochodzącej ze słonej wody, tzw. Ektoiny, dzięki komórkom macierzystym jabłoni domowej i algom brązowym.

Skóra pod oczami jest jakby jaśniejsza, ujędrniona i wygładzona. Mało tego zauważyłam, że wszystkie moje drobne zmarszczki zniknęły.

Sama dużego problemu ze zmarszczkami jeszcze nie mam, ale z tego co się dowiedziałam płatki hydrożelowe redukują także głębokie zmarszczki.

Polecam je każdemu, kto boryka się z podobnymi problemami z czystym sumieniem.

Karina Kawka- Pocheć