Wieczór panieński

Marzysz o niezapomnianym wieczorze panieńskim? Czy organizujesz wieczór bliskiej osobie i chcesz, aby zapamiętała ten dzień do końca życia?

Proponujemy spędzenie tego wyjątkowego wieczoru relaksując się w klimacie luksusu z dobrą zabawą oraz w wyborowym towarzystwie.

Pakiet 1 – 200 zł od osoby

– lampka wina na dobry początek

– rezerwacja lokalu i kącik dla przyjaciółek – idealne miejsce do przeprowadzenia „panieńskich zabaw”

– masaż relaksacyjny całego ciała aromatyzowanym olejem do masażu

– specjalnie skomponowany poczęstunek

-10% rabatu na kolejne zabiegi.

– prezent dla Pani Młodej – voucher o wartości 100 zł

 

Pakiet 2 – 450 zł – osoby

– lampka wina na dobry początek

– rezerwacja lokalu i kącik dla przyjaciółek – idealne miejsce do przeprowadzenia „panieńskich zabaw”- Terapia pielęgnacyjna Mleczna Odnowa. Rytuał, dzięki któremu Twoje ciało odzyska dawne piękno. Wróci odpowiedni poziom nawilżenia, jędrność oraz gładkość skóry. Terapia obejmuje całe ciało oraz twarz, szyję i dekolt.

– seans w Saunie Slim&Beauty

– specjalnie skomponowany poczęstunek

-10% rabatu na kolejne zabiegi.

– prezent dla Pani Młodej – voucher o wartości 200 zł

Pakiet 3 – 600 zł od osoby

– lampka wina na dobry początek- rezerwacja lokalu i kącik dla przyjaciółek – idealne miejsce do przeprowadzenia „panieńskich zabaw”

– zabieg pielęgnacyjny na twarz Fusion – idealny zabieg z głębokim masażem twarzy oraz maską o 4 różnych składnikach do wyboru.

– Rytuał relaksujący całe ciało.

Kąpiel stóp w pomarańczy, peeling całego ciała musem żurawinowym z dogłębnym masażem całego ciała i odpowiednią pielęgnacją skóry ukoi wszystkie zmysły i pozwoli całkowicie się odprężyć. Jest to czyste dobrodziejstwo płynące z naturalnych składników aktywnych.
Peeling cukrowy z dodatkiem organicznego soku z granatu, organicznych pestek z jabłek i organicznej żurawiny głęboko nawilża ciało. Pozostawiony na ciele, przenika do głębszych warstw, dając efekt odświeżenia i nawilżenia, a to wszystko dzięki zawartości mukopolisacharydów w cukrze oraz kwasów owocowych i witamin w owocach. Tak idealnie przygotowane ciało jest gotowe do dalszych etapów masażu odprężającego.

– masaż dłoni i stóp

– specjalnie skomponowany poczęstunek

-10% rabatu na kolejne zabiegi.

– prezent dla Pani Młodej – voucher o wartości 300zł