Body space – bieżnia w płaszczu

Body space – bieżnia w płaszczu.

15051923_10211096605511874_109858277_o20 aktywnych treningów na urządzeniu Body Space już za mną, a efekty są naprawdę piorunujące. Spośród trzech możliwych urządzeń ( steper, rowerek i bieżnia), ja, swój codzienny trening, wykonywałam na bieżni. Body space, to nic innego, jak bieżnia w płaszczu, przy której wykorzystwana jest podczerwień oraz podciśnienie.

Wykonując standardowe ruchy, tak jak na bieżni, nasze ciało poddawane jest działaniu podciśnienia, które ściągająć większą ilość krwi w dolne partie ciała, wspomaga i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Aktywnie spala się kalorie, poprawia przepływ krwi oraz limfy, przyspieszając przy tym odchudzanie.

Po 20 aktywnych treningach, przy ciśnienu 20 oraz 25 bar, z dolnej części ciała spadło naprawde wiele centymetrów. Brzuch to rezultat – 7 cm, pas -5 cm, udo – 3 cm, a nawet problematyczna łydka spadła o -1 cm. Dzięki porannym treningom nie tylko czuję się lepiej, ale także widzę znaczną poprawę ud – cellulit widocznie się redukuje, a skóra jest gładsza. Sylwetka coraz łądniej się modeluje,a skóra uelastycznia.

Body Space to połączenie przyjemnego wysiłku fizycznego, z poprawą nie tylko kondycji, ale także nastroju i potężna dawka energii. W dodatku szybko przychodzą rezultaty pracy nad ciałem, co poziom endorfin podnosi jeszcze wyżej